Актуальный курс - 41.28 грн.\евро
Увійти

Запчастини, які можуть бути встановлені на техніку Gaspardo, Vaderstad, Horsch, Kverneland від німецького виробника «MAYER»

Повний аналог запчастин для техніки GaspardoVaderstad, Horsch, Kverneland від німецького виробника «MAYER»

Компанія «MAYER» величезна корпорація, одним із напрямків якої є виготовленням деталей для сільгосптехніки. Компанія створена в Німеччині, в 1965 році.

Основним принципом компанії є виготовлення якісного продукту за доступною ціною. Компанія MAYER дорожить своєю репутацією та зарекомендувала себе, як надійний постачальник запчастин для торгуючих організацій та виробників сільськогосподарської техніки.

Техніка Gaspardo, Vaderstad, Horsch, Kverneland дуже відома на світовому ринку. Але навіть ця надійна техніка має свій ресурс безперебійної роботи та іноді виходить з ладу в самий незручний момент.
В таких ситуаціях Вам на допомогу приходить «MAYER» . Єдиний офіційний представник європейського виробника в Україні «MAYER-PRO» працює відповідно до німецьких стандартів і пропонує відмінну якість за вигідною ціною.

Переваги співпраці з компанією «MAYER-PRO»:

• Подовжений термін експлуатації;
• Реалізація в деталях сучасних технологій виробництва.
• Розвинена дилерська мережа в Україні.
• Широкий великий асортимент запасних частин, для сільхозтехніки.
В основі виробництва «MAYER» лежать сучасні інноваційні технології.
Техніка, відремонтована нашими деталями, прослужить вам довгі роки.

Тепер не потрібно кожного разу шукати спеціалізовані магазини та замовляти дорогі оригінальні запчастини із-за кордону. За допомогою представництва в Україні «MAYER-PRO» , ви завжди зможете придбати перевірену, надійну продукцію за помірну плату. А для постійних клієнтів у нас існує система формування цін і приємні знижки.

Замовлення і покупка деталей
Як замовити потрібну вам запчастину на нашому сайті?
Для цього потрібно зайти на сторінку онлайн каталогу, та в пошуку вести номер потрібної вам деталі. Після того, як ви знайшли потрібну вам деталь, в закладці “купити”ви можете знайти потрібного вам дилера, у вашому регіоні. Оформлення замовлення відбувається через офіційного дилера у вашому регіоні. Доставка зазвичай займає не більше 2 – х днів.

Бажаємо приємних покупок! Mayer-Pro з кожним днем – стає ближче до вас!

 15.07.2021
 (83 views)