Актуальный курс - 41.19 грн.\евро
Увійти

Історія компанії MAYER-PRO

Рішення проблем, з якими стикається фермер – це саме те, що надихнуло сімейство Майер на відкриття невеликої майстерні по виробництву і ремонту запасних частин. Незабаром фермери з усієї округи приїжджали, щоб побачити, вивчити і купити інноваційні розробки сім’ї Майер.
Після 60 років традиція «MAYER» триває. Будучи провідним експертом в проектуванні, виробництві комплектуючих для посівної і грунтообробної техніки, «MAYER-PRO» розробляє вигідні пропозиції, здатні вирішити проблеми, з якими сьогодні стикаються виробники сільськогосподарської продукції. Незалежно від того, чи прагнете Ви збільшити врожайність або вдосконалити традиційні методи обробки грунту, Ви можете бути впевнені в тому, що на всіх етапах своєї діяльності – від розробки і виробництва до продажу готової продукції – компанія «MAYER-PRO» ставить потреби фермерів на перше місце.
«Ми твердо впевнені в тому, що успіх і процвітання компанії «MAYER-PRO» залежить від Вашого успіху».

Наші принципи

Основним принципом діяльності компанії «MAYER-PRO» є створення якісного та надійного продукту за доступною ціною, що дає можливість з легкістю досягти високих показників ефективності наших партнерів і кінцевих споживачів. Компанія «MAYER-PRO» піклується про свою репутацію і гарантує поставку деталей виключно високої якості. Запасні частини від виробника «MAYER-PRO» повністю відповідають технічним і якісним показникам оригінальних комплектуючих, які спочатку використовуються при виробництві сільськогосподарських машин. Вони розробляються кваліфікованим конструкторським відділом і проходять ряд ретельних випробувань в лабораторіях підприємств, а так само в реальних жорстких умовах. Деталі від «MAYER-PRO» поєднують в собі високу якість за доступну ціну, що дозволяє оптимізувати витрати на ремонт техніки і забезпечити максимальну продуктивність підприємства. Поставки в Україну здійснюються з центрального складу компанії. Наявність представництва і широкого складу запчастин в центрі України, дозволяє забезпечити оперативну доставку деталей замовникам в найстисліші терміни. Наша компанія надає вигідні умови покупки запасних частин від «MAYER-PRO». А для постійних клієнтів у нас діє спеціальна система формування цін і умов співпраці.

Місія компанії Mayer-PRO

Створення деталей абсолютної якості, які розробляються кваліфікованим конструкторським відділом і проходять ряд ретельних випробувань в лабораторіях підприємств, а так само в реальних жорстких умовах. Деталі від «MAYER-PRO» поєднують в собі високу якість за доступну ціну, що дозволяє оптимізувати витрати на ремонт техніки і забезпечити максимальну продуктивність підприємства. Поставки в Україну здійснюються з центрального складу компанії. Наявність представництва і широкого складу запчастин в центрі України, дозволяє забезпечити оперативну доставку деталей замовникам в найстисліші терміни. Наша компанія надає вигідні умови покупки запасних частин від «MAYER-PRO». А для постійних клієнтів у нас діє спеціальна система формування цін і умов співпраці.

Наші переваги

Замовлення через дилера

Ви можете замовити необхідну деталь вибравши дилера у вашому регіоні на сторінці “Де купити?”.

Швидка доставка

Ми організуємо оперативну доставку за вказаною адресою ТК Нова Пошта. Терміни доставки від 2-х днів.

Прямі поставки

Ми гарантуємо найбільший вибір і найвигіднішу ціну за рахунок роботи з прямими виробниками.

Онлайн підтримка

Ми піклуємося про кожного клієнта нашої компанії. Служба тех. підтримки працює з 9-00 до 18-00 з пн по пт.

Галерея Mayer-PRO

1540

ПОЗИЦІЙ В КАТАЛОЗІ

150

ПРЕДСТАВНИЦТВ В УКРАЇНІ

13

РІК НА РИНКУ

1550

ЗАМОВИЛИ ВДРУГЕ


З питань співпраці звертайтеся через форму зворотного зв'язку.

Або написавши лист, і наш консультант відповість Вам протягом 30 хвилин

order@mayer-pro.com

Для оформлення замовлення просимо Вас звертатись до наших офіційних дилерів, адреси яких вказані на сторінці "Де купити?"