Актуальный курс - 41.26 грн.\евро
Увійти

Почни свій бізнес з MAYER-PRO

Багато закордонних компаній не завжди мають власну торговельну мережу у країнах східної Європи. Тому компанія MAYER через своє офіційне представництво – компанію «MAYER-PRO» відкрила низку дистриб'юторських офісів. Вони розташовані у кількох містах України. На даний момент у компанії Mayer – 45 офіційних представників, у 18 областях України.

У багатьох фермерів та підприємців з'явилася можливість придбати високоякісні запчастини для сільгосптехніки Gaspardo, Vaderstad, Horsch, Bednar, не витрачаючи на це багато часу та коштів.

Але поки що не в усіх регіонах країни аграрії можуть цим скористатися. Пояснити це можна:

  • відсутністю інформації;
  • нестачею часу чи вміння здійснювати покупки онлайн;
  • відстанню.

Тому компанія MAYER зацікавлена ​​у розширенні дилерської мережі.

Якщо у вашому регіоні ще немає представництва компанії «MAYER-PRO», ​​то у вас є унікальна можливість стати пріоритетним дилером, почати свій власний бізнес.

Взаємна вигода – запорука вашого успіху.

Уклавши дилерський договір, ви зможете потенційним клієнтам пропонувати запчастини, якістю та характеристиками, що ні в чому не поступаються оригінальним, але за більш демократичною ціною.

Варто ще раз нагадати, що компанія MAYER є виробником запчастини для сівалок, культиваторів, борін та іншої сільгосптехніки західних брендів таких як Gaspardo, Vaderstad, Horsch, Monosem, Kuhn, Bednar, здатних не тільки збільшити безаварійний термін роботи, але й сприятиме збільшенню продуктивності праці. та врожайності.

Зроблений фахівцями аналіз відповідності продукції, що випускається компанією, з оригіналом показав, що вона має ТОП 10 переваг. Ось деякі з них:

  1. Якість – ця характеристика підтверджена багатьма десятиліттями успішної діяльності компанії, яка з перших днів визначила це пріоритетом.
  2. Матеріал – сталь, чавун, пластик лише марочні.
  3. Ступінь захисту – вона перевіряється більш як 45 видами випробувань, прийнятими у країнах.
  4. Найновіші технології – їх застосування дозволяє підвищити зносостійкість та універсальність запчастин.
  5. Гарантія – при інтенсивній роботі у посівних та збиральних сезонах покупці продукції “MAYER” можуть бути впевнені, що поломок не будуть.
  6. Ціна – у порівнянні з вартістю деталей як у офіційних постачальників, так і конкурентів, вона дуже демократична.

Тому просувати продукцію Mayer у вашому регіоні не важко.

Крім цього, ставши нашим постійним партнером, ви будете включені в спеціальну програму, що дозволяє отримувати додаткову знижку на купівлю деталей MAYER, що прямо залежить від обсягу продажу.

Якщо цікаві наші пропозиції, на сайті компанії «MAYER-PRO» можна отримати повну інформацію з цього питання.

Чекаємо на вас у наших лавах. 15.07.2021
 (58 views)